Arama

İndomie Los Angeles Times Tarafından Dünya’nın En İyi Eriştesi Seçildi

İndomie Los Angeles Times Tarafından Dünya’nın En İyi Eriştesi Seçildi

Endonezya menşeili Indomie marka eriştenin dünyadaki en iyi erişte olduğuna inanılıyor. Ramen Rater 2017 yılında Indomie’nin kızarmış erişte ürününü dünyadaki en lezzetli erişte olarak ödüllendirdi. Aynı zamanda Indomie Los Angeles Times tarafından da dünyanın en lezzetli hazır eriştesi olarak değerlendirildi.Los Angeles Times yazarı Lucas Kwan Peterson, hazır erişte ürününü değerlendirirken lezzet ve orijinal görünüme dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.

Örneğin, karides aromalı erişte, gerçek karides lezzeti veren bir tada sahip olmalıdır. Liputan6.com tarafından yayınlanan ve LA Times  yazarı Peterson tarafından yapılan değerlendirmeye göre;

İlk sırada Indomie markalı Jumbo boy Barbekü Soslu Tavuk Eriştesi Indomie Kızarmış erişte yer alırken, Indomie’nin içinde sunulan soğan yağı, tatlı soya sosu ve acı biber sosu gibi baharatlardan da bahsetmektedir.

İkinciliği Singapur’dan MyKuali tadı Penang White Curry ve üçüncülüğü Güney Kore markası Nongshim Shin yer alımaktadır. Dördüncü sırada ise Japonya markası Sapporo Ichiban vardır.

Beşinci sırada Malezya’dan Ibumie Mie Goreng (Curry Kapitan), altıncı sırada Japonya’dan Myojo Chukazanmai (Soya Soslu), yedinci sırada Malezya’dan MyKuali’dir (Penang Spicy Prawan), sekizinci sırada Tayland markası Mama (Karides Kremalı Tom Yum), dokuzuncu sırada Malezya’dan Maggi (Büyük Baharatlı) ve onuncu ve son sırada yine Indomie marka kızarmış erişte yer almaktadır.